‘हिरोइनी युवतीले हिलोमा खेल्नु हुन्न र ?’ – थापा


काठमाडौं, असार १५ – बनेपाको पुलनजिकको खेतमा अरनिको टेलिभिजनद्वारा आयोजित रोपाइँ कार्यक्रममा हिलोमा लट्पटिँदा नायिका निशा थापा एकदमै खुसी थिइन् । शरीरभरि हिलो छ्यापिँदा पनि उनी मख्ख परेर रमाउँदै थिइन् । यति राम्री नायिका हिलोमा खेल्दा सुन्दरता त बिग्रदैँन भनेर रातोपाटीले प्रश्न गर्दा उनले हाँस्दै भनिन्, ‘हिरोइनी युवतीले हिलोमा नखल्नु भन्ने कहीँ छ र ?’ हाल उनी ब्युटिसियन कोर्स पनि गरिरहेकी थापाले भनिन्, ‘हामीले असार १५ लाई बिर्सने हो भने कसरी हाम्रो संस्कृतिलाई बचाउन सकिन्छ ?’

Nisha-Thapa-Model-11 Nisha-Thapa-Model-9 Nisha-Thapa-Model-7 Nisha-Thapa-Model-6 Nisha-Thapa-Model-4

Exclusive News : यो पनि पढ्नुहोस

Leave a Facebook Comments

Your comments here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wordpress