मणिपालका चिकित्सकको छतबाट खसेर मुत्यु, ‘हत्या हो : सहकर्मी’

पोखरा, असार २० – पोखराको मणिपाल शिक्षण अस्पतालमा एक चिकित्सको छतबाट खसेर मुत्यु भएको छ ।

एमबिबिएस सकेर इन्टर्नसिप गरिरहेका अनिमेस ठाकुरको मुत्यु भएको प्रहरीले जनाएको हो । ‘मणिपालमै अध्ययनरत प्रेमिकासँग दुई दिनअघि मनमुटाव भएको र शनिबार राति प्रेमिकाको डेरामा गएका उनी रेलिङमा झुन्डिँदा तल खसेर मुत्यु भएको देखिन्छ’ जिल्ला प्रहरी प्रमुख हरि पालले भने ।

झुन्डिएका उनलाई बचाउन खोजे पनि माथि तान्न नसकिएको हुन सक्ने पालले बताए । अनिमेस स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुगमन महाशाखाका प्रमुख गरिबदास ठाकुरका छोरा हुन् । अनिमेससँगै इन्टर्नसिप गरिरहेका सहकर्मी चिकित्सकहरुले भने धकेलेर उनको हत्या गरिएको आरोप लगाएका छन् ।

 

loading...


Exclusive News : यो पनि पढ्नुहोस

Advertisement

Earthqueaks
Sano Pasal

Leave a Facebook Comments

Your comments here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wordpress